Action 10 ( chlorové pomalurozpustné 200g tablety )

Kód: A25322
Značka: CTX
2 136 Kč –19 %
Action 10 ( chlorové pomalurozpustné 200g tablety )
2 136 Kč –19 % 1 709 Kč
Skladem k okamžité dispozici (2 ks)

Biocidní přípravek s deseti účinky: dezinfikuje vodu, ničí a sedimentuje řasy, ničí bakterie, viry a houbové kultury, flokuluje a koaguluje nečistoty, snižuje pH, stabilizuje chlor a zamezuje vápenatým usazeninám.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tablety se speciálním složením pro ničení bakterií , virů a mikroorganismů v bazénové vodě. Tablety rovněž působí preventivně proti vzniku vodní řasy a k udržení průzračnosti vody. Tento komplexní přípravek zajišťuje 10 účinků pro zachování kvality a hygienické nezávadnosti bazénové vody.
Obsahuje 90-100g/100g kyselinu trychlorizokyanurovou, 2,4g/100g síran mědňatý a 1-3g/100g síran hlinitý.


Prvotní dávkování:

  • po dosažení hodnoty volného chloru 0,6 g/m3 rychlorozpustným organickým chlorem aplikujte 1 tabletu (200g) Action-10 na každých 20 m3 objemu vody v bazénu.


Další dávkování :

  • 0,5-1 g Action-10 na 1m3 vody denně tak, aby obsah volného chloru nepřesáhl hodnotu 0,6 g/m3, pH udržovat na požadované hodnotě 7,2 - 7,6


Obsah volného Cl ve vodě otestujte denně testovací soupravou Cl + pH. Skutečná spotřeba přípravku se může měnit v závislosti na provozních podmínkách bazénu, teplotě vody a míře jejího znečištění. Potřebné množství tablet Action-10 umístěte do koše skimmeru. Filtrační zařízení pak uveďte do provozu. Je nezbytné, aby byl denně přefiltrován celý objem bazénu.


UPOZORNĚNÍ:

Přípravek je možné používat jen v bazénu s filtračním zařízením. Přípravek nelze aplikovat volně na hladinu a z bezpečnostních důvodů ani v hladinovém plováku, neboť dochází k riziku poleptání a podráždění pokožky zvláště u dětí. Po aplikaci přípravku je nutné zkontrolovat koncentraci volného Cl ve vodě testerem. Pokud je obsah volného Cl vyšší než 0,6 g/m3, je nutné vyčkat nebo zneutralizovat volný Cl neutralizátorem (CTX - 12) na uvedenou výši.
U všech bazénů je třeba pravidelně obměňovat vodu, aby nedocházelo ke zvýšené mineralizaci a obsahu kyseliny kyanurové. Její max. přípustná koncentrace je 25g/m3 (ověřte testovací soupravou) Pravidelně měřte obsah vázaného Cl (chloramin) a při jeho koncentraci 0,3g/m3 nebo vyšší proveďte superchloraci přípravkem CTX-200 GR (10-15g/m3 vody ).

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku!

likevasbazenovysvet

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová chemie
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5 kg