Vše o nákupu

DODACÍ PODMÍNKY:

 • Pokud je zboží k dispozici, obdržíte jej  přepravní službou do 3 pracovních dnů následujících po obdržení objednávky. Z důvodů velkého zájmu o některé zboží může dojít ke zpoždění dodání. O zpoždění dodávky nebo vyprodání zboží budete neprodleně informováni. U objednávek s vyšší hodnotou může prodávající e-mailem či telefonicky ověřit pravost ( či správnost obsahu ) objednávky před jejím odesláním.

DOPRAVA A PLATBA:

 • Zásilky zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti TOPTRANS. V případě dopravy na dobírku zaplatíte peníze za zboží až při jeho převzetí. Zboží je možné zaplatit i předem převodem na bankovní účet u Raiffeisen Bank číslo 11331120 / 5500. Způsob dopravy a platby lze zvolit při vyplňování objednávky.
 • Při expedici zboží účtujeme expediční poplatek 190,-Kč u zásilek do 15kg, 240,-Kč u zásilek do 30kg a 500,-Kč u zásilek do 50kg. U zásilek přesahujících hmotnost 50kg bude cena dopravy stanovena individuálně. V případě zaslání zboží na dobírku je nutné k této částce připočítat doběrečné ve výši 40,-Kč. 
 • Zboží je možno vyzvednout též osobně na sídle společnosti B-PLAN s.r.o., Karlovo nám. 71. Kolín či ve Veltrubech u Kolína, ul. Na Stráni109. Pokud zvolíte osobní odběr, vyčkejte prosím na e-mail s výzvou k vyzvednutí zboží ( tento  Vám bude zaslán až bude zboží pro Vás připraveno ).
 • Zásilky, které nám jsou vráceny jako nevyzvednuté, zasíláme znovu pouze na Vaše vyžádání.

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ:

 • U nás nic neriskujete. Pokud vyberete výrobek, který Vám nevyhovuje, můžete jej vrátit do 14-ti dnů od doručení bez udání důvodu. Zboží zasílejte poštou na adresu: B-PLAN s.r.o., Karlovo nám. 71, 280 02 Kolín. Zboží musí být neporušené, originálně zabalené a nepoužité. Příslušnou částku zašleme do 14-ti dnů na Váš účet.

ZÁRUKA A REKLAMACE

 • Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců stejně jako v kamenném obchodě. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným či nevhodným zacházením nebo mechanickým poškozením.
 • Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně. Náklady na dopravu výrobku k nám hradí zákazník, zpět k zákazníkovi hradíme my. Vždy je třeba připojit popis vady, kopii kupního dokladu (dodacího listu) a kontakt na Vás. Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu zákazníka neprodleně informujeme.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

 • Veškeré osobní údaje, které jsou nám svěřené, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání e-mailem. Své údaje můžete také měnit po přihlášení se v sekci Změna údajů.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY:

 • Objednávku můžete stornovat e-mailem či telefonicky. Stačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na Vás.

PRODEJ ZBOŽÍ DO SLOVENSKÉ REPUBLIKY:

 • Při expedici zboží na slovensko účtujeme expediční poplatek 450,-Kč u zásilek do 15kg, 550,-Kč u zásilek do 30kg a 650,-Kč u zásilek do 50kg. U zásilek přesahujících hmotnost 50kg bude cena dopravy stanovena individuálně. Zboží do zahraničí zasíláme pouze po předchozí úhradě zálohové faktury ( na dobírku nezasíláme ).