CTX-100/GR, 1kg

Kód: A03179
Značka: CTX
685 Kč
K dispozici do 3 pracovních dnů.

Granulát aktivního kyslíku. Používejte výhradně spolu s CTX-540 jako doplňkem dezinfekce vody v bazénu. Samostatné použití tohoto přípravku je nedostačující!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tablety pro bezchlorovou dezinfekci na bázi aktivního kyslíku. Tento tabletový přípravek na bázi aktivního kyslíku je určen k dezinfekci a údržbě vody v bazénech. Přípravek obsahuje: 98% persiran draselný.

DÁVKOVÁNÍ:

  • prvotní dávkování: 1 tabletu CTX-100 na 5 m3 vody
  • další dávkování: 2 tablety CTX-100 5m3/týden

Prvotní dávkování je třeba opakovat při prvních náznacích zákalu vody.

DALŠÍ ÚDAJE:

Bezchlorový přípravek: ve vodě ošetřené CTX-100/GR není cítit nepříjemný zápach chloru a nedráždí oči, při rozpouštění CTX-100/GR ve vodě dochází k silné oxidaci, která je schopná eliminovat organické látky, škodlivé mikroorganismy obsažené ve vodě i chloraminy (vázaný chlor), voda ošetřená aktivním kyslíkem nevysušuje kůži ani vlasy. Pro správnou funkci je nutné CTX-100/GR doplnit přípravkem CTX-540 (microbicid). Aktivní kyslík se na rozdíl od chloru neslučuje s organickým dusíkem, který tvoří nežádoucí chloraminy (kombinovaný chlór) dráždící oči a sliznice, je však s chlorem plně kompatibilní. 

APLIKACE PŘÍPRAVKU:

Potřebné množství CTX-100 rozmíchejte s vodou ve větší plastové nádobě a roztok rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu. Aplikaci přípravku provádějte bez přítomnosti plavců v bazénu, nejlépe v podvečer. Uveďte do provozu Vaše filtrační zařízení na cca 2 hodiny. Pak ověřte obsah aktivního kyslíku ve vodě pomocí testovací soupravy (např. testerem kód 01382). Pokud je obsah aktivního kyslíku vyšší než 1 g/m3, je nutno vyčkat a používat bazén až poté, co jeho hodnota klesne pod nebo na uvedenou výši.  

 

Vyrobeno v EU.

evropska-unie

AP_banner

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová chemie
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg