CTX-51, 5l

 

CTX 51

 

Tekutý přípravek určený k odstranění vápenných usazenin ze stěn bazénů.

Dostupnost Expedice do 2 pracovních dnů
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 120 Kč (–20 %)
Cena vč. DPH 479 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 2017A03124B
Značka CTX
Kategorie Bazénová chemie
Záruka 24 měsíců
 

Čistící a odmašťovací prostředek určený speciálně k odstranění vápenatých usazenin, organický zbytků a minerálních sedimentů, které se časem vytvářejí na stěnách bazénu. CTX-51 je snadno použitelný pro jakýkoli povrch: beton, železo, nerez, natřené plochy, kovy, sklo, obkladačky, plast apod. Přípravek obsahuje 25% kyseliny chlorovodíkové.

Návod a způsob aplikace čištění stěn vypuštěného bazénu:

V koncentrované formě nanášejte CTX-51 na čištěné plochy a dobře roztírejte. Přípravek nechte působit asi půl hodiny a pak opláchněte velkým množstvím vody. Pokud se všechny vápenaté usazeniny nerozpustily, je třeba postup opakovat. Na místech, kde je nejvíce usazenin, je vhodné použít k čištění kartáč. Je rovněž možné použít rozprašovač, který však nesmí tvořit jemnou mlhu, aby nehrozilo nebezpečí vdechnutí této látky. Spotřeba přípravku je cca 20 litrů na bazén o objemu 100 m3. Přípravek se nesmí dostat do bazénové vody.

Doporučení:

  • před vlastním čištěním bazénu postříkejte všechny stěny vodou
  • po vyčištění bazénu přípravkem CTX-51 opláchněte všechna ošetřená místa větším množstvím vody, aby se dokonale odstranily všechny zbytky přípravku
  • pokud se provádí čištění v otevřeném bazénu, nepracujte na přímém slunečním záření a nenechte přípravek zaschnout
  • při první aplikaci používejte přípravek vždy v neředěné formě

 

Vyrobeno v EU

AP_banner

Hmotnost 5 kg