CTX-100/GR, 6kg

 
 

Granulát aktivního kyslíku. Používejte výhradně spolu s CTX-540 jako doplňkem dezinfekce vody v bazénu. Samostatné použití tohoto přípravku je nedostačující!

Dostupnost Expedice do 2 pracovních dnů
Běžná cena 2 846 Kč
Ušetříte 569 Kč (–20 %)
Cena vč. DPH 2 277 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 2017A03180B
Značka CTX
Kategorie Bazénová chemie
Záruka 24 měsíců
 

Tablety pro bezchlorovou dezinfekci na bázi aktivního kyslíku. Tento tabletový přípravek na bázi aktivního kyslíku je určen k dezinfekci a údržbě vody v bazénech. Přípravek obsahuje: 98% persiran draselný.

DÁVKOVÁNÍ:

  • prvotní dávkování: 1 tabletu CTX-100 na 5 m3 vody
  • další dávkování: 2 tablety CTX-100 5m3/týden

Prvotní dávkování je třeba opakovat při prvních náznacích zákalu vody.

DALŠÍ ÚDAJE:

Bezchlorový přípravek: ve vodě ošetřené CTX-100/GR není cítit nepříjemný zápach chloru a nedráždí oči, při rozpouštění CTX-100/GR ve vodě dochází k silné oxidaci, která je schopná eliminovat organické látky, škodlivé mikroorganismy obsažené ve vodě i chloraminy (vázaný chlor), voda ošetřená aktivním kyslíkem nevysušuje kůži ani vlasy. Pro správnou funkci je nutné CTX-100/GR doplnit přípravkem CTX-540 (microbicid). Aktivní kyslík se na rozdíl od chloru neslučuje s organickým dusíkem, který tvoří nežádoucí chloraminy (kombinovaný chlór) dráždící oči a sliznice, je však s chlorem plně kompatibilní. 

APLIKACE PŘÍPRAVKU:

Potřebné množství CTX-100 rozmíchejte s vodou ve větší plastové nádobě a roztok rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu. Aplikaci přípravku provádějte bez přítomnosti plavců v bazénu, nejlépe v podvečer. Uveďte do provozu Vaše filtrační zařízení na cca 2 hodiny. Pak ověřte obsah aktivního kyslíku ve vodě pomocí testovací soupravy (např. testerem kód 01382). Pokud je obsah aktivního kyslíku vyšší než 1 g/m3, je nutno vyčkat a používat bazén až poté, co jeho hodnota klesne pod nebo na uvedenou výši.

 

Vyrobeno v EU.

evropska-unie

AP_banner 

Hmotnost 6 kg